STŽ - Újezd nad Lesy - 26.3.2011 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Průběžné
výsledky kategorie: H14
3.8km 0m 13k |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1>Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka DKP9801 B 24.41
+ 0.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2>Valášek Jiří SK Kamenice KAM9700 B 25.16
+ 0.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3>Komers František OOB Sokol Kostelec n KNC9801 C 26.37
+ 1.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4>Ježek Ondřej SKOB Slaný SLA9701 A 27.27
+ 2.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5>Brázdil Petr TJ AERO Odolena Voda ODV9700
C 28.12 +
3.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6>Hausenblas Šimon SK Kamenice KAM9803 B 30.33
+ 5.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7>Goj Tomáš TJ Lokomotiva Beroun LBE9700
B 31.15 +
6.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8>Aschermann Daniel SK Kamenice KAM9801 B 31.43
+ 7.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9>Jíra Tomáš OK Roztoky ROZ9800 B 33.00
+ 8.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10>Ransdorf Jakub KOB TRETRA Praha TAP9805 C 33.24
+ 8.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11>Vlášek Jakub KOB TRETRA Praha TAP9702 B 34.47
+ 10.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12>Mikeš Jan KOB TRETRA Praha TAP9802 B 35.04
+ 10.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13>Novák Aleš TJ AERO Odolena Voda ODV9805
C 35.10 +
10.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14>Ondřejček Jiří TJ AERO Odolena Voda ODV9800
B 36.59 +
12.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15>Bartoň Pavel SK Kamenice KAM9800 C 38.59
+ 14.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16>Borovička Tomáš VŠTJ Stavební fakult FSP9801 B 42.10
+ 17.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17>Šplíchal Jakub OB SK Zvole ZVO9801 C 45.27
+ 20.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18>Lukáš Marek KOB Kladno DKL9702 C 46.21
+ 21.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19>Votava Kryštof OOB Sokol Kostelec n KNC9601
C 47.37 +
22.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20>Svatoš Jan TJ AERO Odolena Voda ODV9803
B 49.21 +
24.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21>Vlasák Vojtěch TJ AERO Odolena Voda ODV9703
C 51.24 +
26.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22>Kašpar František SKOB Slaný SLA9800 C 52.47
+ 28.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23>Sherwood Kenneth KOB TRETRA Praha TAP9803 C 61.34
+ 36.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Beneš Jan KOB Kladno DKL9800 C DISK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Výsledky
kategorie s mezičasy: H14
3.8km 0m 13k |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
1-65 2-105 3-78
4-83 5-101 6-107
7-108 8-84 9-77
10-73 11-103 12-70
13-100 |
|
|
|
|
1 Semerád Antonín 24.41 2.05/1*
2.35/1* 4.23/2 6.40/1*
8.30/1* 10.21/1* 11.44/1*
14.53/1* 17.14/1* 20.09/1*
21.00/1* 23.36/1* 24.25/1*
24.41/1* |
|
|
|
Oddíl OB Kotlářka 2.05/1* 0.30/1*
1.48/3 2.17/1* 1.50/12
1.51/6 1.23/1* 3.09/3
2.21/1* 2.55/4 0.51/2
2.36/3 0.49/2 0.16/5 |
|
|
|
2 Valášek Jiří 25.16 2.05/1*
2.37/2 4.21/1* 7.42/6
9.29/4 11.08/4 12.35/3
15.18/2 17.49/2 20.19/2
21.08/2 24.12/2 25.01/2
25.16/2 |
|
|
|
SK Kamenice 2.05/1* 0.32/2
1.44/2 3.21/9 1.47/10
1.39/3 1.27/2 2.43/1*
2.31/2 2.30/1* 0.49/1*
3.04/5 0.49/2 0.15/2 |
|
|
|
3 Komers František 26.37 3.24/16
4.08/16 6.15/12 8.44/7
10.36/8 12.12/8 13.39/7
16.29/3 19.12/3 22.24/3
23.21/3 25.37/3 26.23/3
26.37/3 |
|
|
|
OOB Sokol Kostelec n. Č.l. 3.24/16 0.44/16
2.07/10 2.29/2 1.52/13
1.36/2 1.27/2 2.50/2
2.43/5 3.12/7 0.57/5
2.16/1* 0.46/1* 0.14/1* |
|
|
|
4 Ježek Ondřej 27.27 2.18/5
2.52/6 4.28/3 9.08/10
10.22/7 11.55/6 13.30/6
16.42/5 19.26/5 22.53/6
23.46/4 26.17/4 27.08/4
27.27/4 |
|
|
|
SKOB Slaný 2.18/5 0.34/6
1.36/1* 4.40/15 1.14/1*
1.33/1* 1.35/5 3.12/5
2.44/6 3.27/8 0.53/3
2.31/2 0.51/4 0.19/14 |
|
|
|
5 Brázdil Petr 28.12 2.09/4
2.41/4 4.30/4 7.27/3
9.10/3 11.03/3 12.52/4
17.22/7 19.53/6 22.39/4
23.57/5 27.01/5 27.55/5
28.12/5 |
|
|
|
TJ AERO Odolena Voda 2.09/4 0.32/2
1.49/4 2.57/6 1.43/7
1.53/7 1.49/13 4.30/10
2.31/2 2.46/2 1.18/9
3.04/5 0.54/5 0.17/7 |
|
|
|
6 Hausenblas Šimon 30.33 2.05/1*
2.37/2 4.34/5 7.19/2
8.42/2 10.27/2 12.04/2
16.40/4 20.11/7 25.34/8
26.28/7 29.06/6 30.17/6
30.33/6 |
|
|
|
SK Kamenice 2.05/1* 0.32/2
1.57/8 2.45/4 1.23/2
1.45/4 1.37/6 4.36/11
3.31/12 5.23/19 0.54/4
2.38/4 1.11/18 0.16/5 |
|
|
|
7 Goj Tomáš 31.15 3.01/12
3.41/12 5.43/9 8.54/8
11.47/11 14.17/12 15.49/11
19.55/10 22.42/9 25.30/7
26.48/8 29.58/7 30.58/7
31.15/7 |
|
|
|
TJ Lokomotiva Beroun 3.01/12 0.40/14
2.02/9 3.11/8 2.53/21
2.30/15 1.32/4 4.06/7
2.47/7 2.48/3 1.18/9
3.10/7 1.00/9 0.17/7 |
|
|
|
8 Aschermann Daniel 31.43 2.27/7
3.05/7 4.58/7 7.36/5
9.52/5 11.38/5 13.25/5
16.49/6 19.20/4 22.52/5
24.00/6 30.30/8 31.24/8
31.43/8 |
|
|
|
SK Kamenice 2.27/7 0.38/11
1.53/5 2.38/3 2.16/15
1.46/5 1.47/10 3.24/6
2.31/2 3.32/9 1.08/8
6.30/23 0.54/5 0.19/14 |
|
|
|
9 Jíra Tomáš 33.00 2.30/8
3.06/8 5.02/8 10.30/13
12.16/12 14.12/11 15.51/12
20.07/11 22.54/11 25.56/10
26.58/9 31.44/9 32.45/9
33.00/9 |
|
|
|
OK Roztoky 2.30/8 0.36/8
1.56/6 5.28/18 1.46/8
1.56/8 1.39/7 4.16/8
2.47/7 3.02/5 1.02/6
4.46/21 1.01/11 0.15/2 |
|
|
|
10 Ransdorf Jakub 33.24 2.57/10
3.34/9 6.02/11 9.23/11
10.59/10 13.11/10 14.50/9
18.00/8 22.08/8 25.44/9
28.24/10 31.45/10 33.09/10
33.24/10 |
|
|
|
KOB TRETRA Praha 2.57/10 0.37/9
2.28/14 3.21/9 1.36/4
2.12/14 1.39/7 3.10/4
4.08/16 3.36/10 2.40/19
3.21/9 1.24/21 0.15/2 |
|
|
|
11 Vlášek Jakub 34.47 2.19/6
2.51/5 4.47/6 7.35/4
9.53/6 12.01/7 13.57/8
18.46/9 22.46/10 26.59/11
28.52/11 33.32/11 34.30/11
34.47/11 |
|
|
|
KOB TRETRA Praha 2.19/6 0.32/2
1.56/6 2.48/5 2.18/16
2.08/11 1.56/14 4.49/14
4.00/15 4.13/13 1.53/15
4.40/20 0.58/8 0.17/7 |
|
|
|
12 Mikeš Jan 35.04 2.52/9
3.37/10 6.01/10 9.06/9
10.47/9 12.55/9 14.55/10
20.53/12 24.48/13 28.37/13
30.13/12 33.38/12 34.45/12
35.04/12 |
|
|
|
KOB TRETRA Praha 2.52/9 0.45/18
2.24/13 3.05/7 1.41/5
2.08/11 2.00/16 5.58/16
3.55/14 3.49/11 1.36/12
3.25/10 1.07/14 0.19/14 |
|
|
|
13 Novák Aleš 35.10 3.50/20
4.24/18 6.39/15 11.04/14
12.33/13 14.35/13 16.23/13
21.00/13 24.02/12 28.31/12
30.24/13 33.50/13 34.50/13
35.10/13 |
|
|
|
TJ AERO Odolena Voda 3.50/20 0.34/6
2.15/11 4.25/13 1.29/3
2.02/10 1.48/12 4.37/12
3.02/10 4.29/16 1.53/15
3.26/11 1.00/9 0.20/17 |
|
|
|
14 Ondřejček Jiří 36.59 3.29/17
4.06/15 7.07/18 14.45/20
16.27/19 18.37/19 20.19/19
25.03/15 28.00/14 31.04/14
32.09/14 35.39/14 36.42/14
36.59/14 |
|
|
|
TJ AERO Odolena Voda 3.29/17 0.37/9
3.01/19 7.38/22 1.42/6
2.10/13 1.42/9 4.44/13
2.57/9 3.04/6 1.05/7
3.30/13 1.03/13 0.17/7 |
|
|
|
15 Bartoň Pavel 38.59 3.12/14
3.50/14 6.25/14 12.33/18
14.19/18 16.17/16 18.40/16
25.41/16 28.50/16 32.42/15
34.17/15 37.43/15 38.38/15
38.59/15 |
|
|
|
SK Kamenice 3.12/14 0.38/11
2.35/16 6.08/19 1.46/8
1.58/9 2.23/18 7.01/19
3.09/11 3.52/12 1.35/11
3.26/11 0.55/7 0.21/20 |
|
|
|
16 Borovička Tomáš 42.10 2.57/10
3.41/12 6.15/12 11.30/17
13.19/14 16.01/14 18.33/15
24.27/14 28.49/15 33.35/16
36.11/16 40.23/16 41.49/16
42.10/16 |
|
|
|
VŠTJ Stavební fakulta Praha 2.57/10 0.44/16
2.34/15 5.15/17 1.49/11
2.42/17 2.32/19 5.54/15
4.22/20 4.46/17 2.36/17
4.12/17 1.26/22 0.21/20 |
|
|
|
17 Šplíchal Jakub 45.27 4.28/23
5.26/22 10.21/23 15.26/21
17.19/21 20.08/21 22.05/20
26.34/17 30.43/17 37.28/17
40.05/17 44.04/17 45.05/17
45.27/17 |
|
|
|
OB SK Zvole 4.28/23 0.58/20
4.55/23 5.05/16 1.53/14
2.49/20 1.57/15 4.29/9
4.09/17 6.45/22 2.37/18
3.59/16 1.01/11 0.22/22 |
|
|
|
18 Lukáš Marek 46.21 3.41/18
4.30/19 7.19/19 13.52/19
16.31/20 19.16/20 22.14/21
28.40/20 34.03/20 38.23/19
40.12/18 44.34/18 46.04/18
46.21/18 |
|
|
|
KOB Kladno 3.41/18 0.49/19
2.49/17 6.33/21 2.39/19
2.45/19 2.58/22 6.26/18
5.23/22 4.20/15 1.49/13
4.22/19 1.30/23 0.17/7 |
|
|
|
19 Votava Kryštof 47.37 3.41/18
4.41/21 7.32/20 11.05/15
13.27/15 16.11/15 18.43/17
26.57/18 32.08/18 39.27/20
42.17/19 46.09/19 47.17/19
47.37/19 |
|
|
|
OOB Sokol Kostelec n. Č.l. 3.41/18 1.00/21
2.51/18 3.33/12 2.22/18
2.44/18 2.32/19 8.14/20
5.11/21 7.19/23 2.50/20
3.52/15 1.08/15 0.20/17 |
|
|
|
20 Svatoš Jan 49.21 3.51/21
4.32/20 6.54/17 10.20/12
13.37/17 17.33/18 19.40/18
28.31/19 32.52/19 38.20/18
44.10/20 47.49/20 48.58/20
49.21/20 |
|
|
|
TJ AERO Odolena Voda 3.51/21 0.41/15
2.22/12 3.26/11 3.17/22
3.56/21 2.07/17 8.51/22
4.21/19 5.28/21 5.50/23
3.39/14 1.09/16 0.23/23 |
|
|
|
21 Vlasák Vojtěch 51.24 3.01/12
3.39/11 6.44/16 11.15/16
13.36/16 16.17/16 18.04/14
32.12/21 35.55/21 40.10/21
45.35/22 49.51/21 51.06/21
51.24/21 |
|
|
|
TJ AERO Odolena Voda 3.01/12 0.38/11
3.05/20 4.31/14 2.21/17
2.41/16 1.47/10 14.08/23
3.43/13 4.15/14 5.25/22
4.16/18 1.15/19 0.18/12 |
|
|
|
22 Kašpar František 52.47 4.23/22
5.26/22 10.04/22 16.18/22
19.00/22 23.22/22 25.59/22
32.24/22 38.20/22 43.43/22
45.34/21 51.08/22 52.27/22
52.47/22 |
|
|
|
SKOB Slaný 4.23/22 1.03/23
4.38/22 6.14/20 2.42/20
4.22/23 2.37/21 6.25/17
5.56/23 5.23/19 1.51/14
5.34/22 1.19/20 0.20/17 |
|
|
|
23 Sherwood Kenneth 61.34 3.15/15
4.15/17 7.52/21 21.49/23
28.03/23 32.02/23 36.09/23
44.40/23 48.50/23 54.02/23
56.53/23 60.06/23 61.16/23
61.34/23 |
|
|
|
KOB TRETRA Praha 3.15/15 1.00/21
3.37/21 13.57/23 6.14/23
3.59/22 4.07/23 8.31/21
4.10/18 5.12/18 2.51/21
3.13/8 1.10/17 0.18/12 |
|
|
|
Beneš Jan DISK 5.26/ 6.06/
9.45/ 19.19/ 21.50/
25.06/ 27.07/ 33.11/
40.03/ 46.44/ 51.18/ /
57.35/ 57.55/ |
|
|
|
KOB Kladno 5.26/ 0.40/
3.39/ 9.34/ 2.31/
3.16/ 2.01/ 6.04/
6.52/ 6.41/ 4.34/ / /
0.20/ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|